RZESZÓW - MK Architektura

Wizualizacje

O projekcie

               Przedstawiona sypialnia znajduje się w małym mieszkaniu. Przestrzeń ta kojarzy się nie tylko ze snem, relaksem, a w małych mieszkaniach –   niekiedy jest miejscem do pracy.

       Ważny jest wystrój tego pomieszczenia, dlatego warto zadbać nawet o detale. Najistotniejszy jest oczywiście odpowiedni kolor oraz struktura ścian. Przedstawiona ściana w sypialni zastała wykonana z betonu dekoracyjnego ze złotymi paskami, co przykuwa uwagę patrzącego, ale nie rozprasza go. Detale, które przyciągają uwagę to m. in. dekoracyjne poduszki, ażurowy koc, którym można się otulić w chłodniejsze dni, a także niewielkich rozmiarów dywan. Ponieważ przestrzeń całego mieszkania jest mała, urządzono w nim także miejsce do pracy, które również może służyć jako toaletka. Przestawiony mebel, koloru białego z czarnymi płozami, może pełnić więc wiele funkcji.

          Ukazana sypialnia służy także do czytania, dlatego oprócz światła ogólnego, zaprojektowano także dodatkowe źródła.  Szczególnie ważne jest światło, które może służyć zarówno do czytania, jak i do pracy – kinkiety oraz stojąca lampka na biurku.